Jízdní řády autobusů v BrněV metropoli Moravy – v Brně, jsou součástí MHD tramvaje, autobusy, trolejbusy ale i lodní doprava na Brněnské přehradě. Nejvíce pravidelných linek mají v Brně autobusy, které mají čísla od 40 do 84. Specifické pro Brno jsou pak tzv. noční rozjezdy – speciální autobusové linky, které jezdí denně od půlnoci z hlavního nádraží a pokrývají celé Brno a jeho blízké okolí. Linkové i zastávkové jízdní řády autobusů v Brně včetně nočních linek nebo vyhledání spojení si můžeme zjistit na stránkách Dopravního podniku města Brna, které jsou pod odkazem www.dpmb.cz. Kromě jízdních řádů zde najdeme všechny informace o brněnské hromadné dopravě, ceny jízdenek, zprávy o výlukách nebo uzavírkách, plánky sítě atd.

Aladin předpověď počasí je počítána geografickým rozlišením 4 km. Chorvatsko je evropský stát, který se geograficky nachází na pomezí střední a jihovýchodní Evropy. V autobazaru AAA Auto naleznete největší počet ojetých vozů ihned skladem.

Jízdní řády autobusů v Hradci Králové

Městská hromadná doprava v Hradci Králové je tvořena trolejbusovými a autobusovými linkami. Kromě standardních autobusů jezdí v HK také několik nočních spojů,  rychlíkové a školní linky. O víkendech navíc ještě bezplatný autobus do hypermarketu Tesco. Jízdní řády autobusů hradecké MHD ve formátu pdf ke stažení, zastávkové jízdní řády nebo vyhledávání spojení jsou součástí přehledných internetových stránek na adrese http://www.dpmhk.cz/. Na webu jsou i aktuality, informace o změnách v dopravě, ceník jízdného, info o městské kartě a SMS jízdenkách a spousta dalších důležitých informací.

Porovnejte a nakupujte last minute zájezdy do celého světa bez navýšení ceny.

Jízdní řády meziměstských autobusů

Pokud potřebujeme najít jízdní řády meziměstských autobusů, ideální je podívat se před cestou na internet, kde najdeme veškerá spojení a můžeme si najít tu nejvhodnější variantu. Nejaktuálnější a nejpodrobnější jízdní řády všech meziměstských autobusů na našem území si můžeme zjistit na stránkách http://jizdnirady.idnes.cz/autobusy/spojeni/. Výhodou těchto stránek je mimo jiné i to, že zde můžeme kombinovat spojení meziměstských autobusů s MHD nebo vlakovou dopravou.

Portál počasí idnes je velice populární a oblíbený. Letiště Praha je oficiální název pro veřejné mezinárodní letiště Praha/Ruzyně. Medard počasí a znečištění vzduchu.Jízdní řády autobusů mezinárodních linek

Kromě tuzemských jízdních řádů si na internetu můžeme vyhledat i jízdní řády autobusů mezinárodních linek, které jezdí do mnoha měst po celé Evropě. Často se jedná o linky, které jezdí do sousedních zemí, jako je např. Rakousko nebo Německo, ale mnohé dopravní společnosti jezdí i do vzdálených zemí jako je třeba Velká Británie, Dánsko nebo Švédsko. Mezi ty nejoblíbenější dopravce patří brněnská společnost Student Agency, která jezdí se svými typickými žlutými autobusy. Student Agency provozuje celou řadu mezinárodních autobusových linek a kromě Slovenska, Rakouska nebo Německa jezdí také do Polska, Belgie, Dánska, Francie, Holandska, Itálie, Lucemburska, Maďarska, Norska, Švédska a Švýcarska. Výhodou mezinárodních linek Student Agency jsou jednak příznivé ceny a také luxusní autobusy, ve kterých mohou cestující využít např. moderních dotykových obrazovek zabudovaných v každém sedadle, na kterých si mohou pouštět filmy, poslouchat hudbu, hrát hry atd. Samozřejmostí je WC v každém autobuse a profesionální stewardky, které roznášejí občerstvení. Jízdní řády mezinárodních autobusových linek Student Agency najdeme na jejich webových stránkách na adrese http://www.studentagency.cz/.

Medard online nabízí předpověď počasí a znečištění ovzduší.

Jízdní řády tuzemských autobusů

Kromě mezinárodní autobusové dopravy ale Student Agency provozuje také meziměstskou hromadnou dopravu v rámci České republiky. Ta je velmi oblíbená díky luxusním autobusům a službám, na které dříve nebyli lidé u nás zvyklí. Na všech autobusových linkách se promítají filmy, seriály nebo videoklipy na několika monitorech uvnitř autobusu, dále mají cestující možnost poslouchat sedm různých audiokanálů, k nimž si mohou zadarmo půjčit sluchátka, další předností je široká nabídka kvalitního a levného občerstvení a káva, noviny a časopisy zdarma. Jízdní řády autobusů Student Agency v rámci ČR najdeme jednak na jejich internetových stránkách, nebo je můžeme dostat na některé z mnoha poboček této společnosti.

Jízdní řády autobusů Eurolines

Další velkou dopravní společností, která provozuje autobusovou dopravu je Eurolines. Ta se orientuje především na mezinárodní autobusovou dopravu, v rámci Česka provozuje pouze linky mezi Prahou a Brnem a Prahou a Ústím nad Labem. Pokud jde o evropské země, tak Eurolines jezdí do Belgie, Běloruska, Dánska, Francie, Chorvatska, Itálie, Litvy, Maďarska, Německa, Nizozemska, Norska, Polska, Rakouska, Rumunska, Slovenska, Španělska, Srbska, Švédska a Velké Británie. Všechny autobusové jízdní řády a další podrobnosti k těmto linkám najdeme pod odkazem https://www.elines.cz.

Jízdní řády autobusů Arriva

Posledním velkým dopravcem, na kterého se podíváme, je společnost Arriva. Původně tento provozovatel veřejné dopravy působil pod názvem Veolia Transport, ale nedávno došlo ke změně jména po převzetí firmy jinou společností. Její hlavní činností je linková autobusová doprava a na území České republiky a Slovenska provozuje více než 1 000 pravidelných městských a příměstských linek. Kromě autobusové dopravy je Arriva aktivní i na poli železniční dopravy. Arriva je u nás rozdělená do čtyř regionálních společností – Arriva Praha, Arriva Východní Čechy, Arriva Morava a Arriva Teplice. Bližší informace o tom, jaké linky Arriva provozuje, jízdní řády všech jejich autobusů a další informace najdeme na internetových stránkách http://www.arriva-transport.cz/. Kromě České republiky působí Arriva ještě v dalších 14 zemích Evropy a za jeden rok přepraví kolem 1,5 miliardy cestujících – patří tak mezi největší a nejvýznamnější provozovatele osobní dopravy v Evropě.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!